Dr n. med. Jerzy Henryk Klimczak

Dr n. med. Jerzy Henryk Klimczak – Urodzony 27 października 1954 roku w Łodzi. Studia medyczne ukończył w roku 1980 na Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1981-1998 nauczyciel akademicki i lekarz w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego i Przemiany Materii Akademii Medycznej Łodzi. Od 1998 prowadzi i nadzoruje zabiegi endoskopowe w Klinikach – Chirurgii Gastroenterologicznej Onkologicznej i Ogólnej oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej Gastroenterologicznej Onkologicznej i Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N.Barlickiego.

Umów wizytę:

Najlepiej telefonicznie: 601-305-221
Mail: jerzy.klimczak@wp.pl

x

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią SARS-CoV-2, pacjenci konsultowani w naszym Gabinecie oraz poddawani zabiegom, zobowiązani są przedstawić Unijny Certyfikat Covid (tzw „Paszport Covidowy”) lub ujemny test PCR w kierunku zakażenia SARS-CoV-2 (ważny 72h od chwili pobrania). W przeciwnym wypadku na koszt pacjenta (40,00 zł) pobrany będzie test antygenowy Abbott. W przypadku odmowy okazania w/w dokumentów, nie poddania się testowi antygenowemu czy w przypadku dodatniego wyniku testu Abbott, umówiona usługa nie będzie wykonana!

Dodatkowo, pacjenci wchodzą do gabinetu bez osób towarzyszących, poza przypadkami kiedy pomoc osób trzecich jest pacjentowi niezbędnie konieczna. Osoby towarzyszące proszone są o czasowy odbiór pacjentów.

Powyższe restrykcje są podyktowane narastającą ilością zakażeń Koronawirusem na terytorium RP i mają na celu ochronę naszych pacjentów oraz ich najbliższych.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Szczegóły

X