Endoskopia diagnostyczna przewodu pokarmowego

Endoskop

W naszym gabinecie wykonujemy następujące badania endoskopowe:

  • Gastroskopia – badanie diagnozujące  przełyk, żołądek oraz dwunastnicę. Wykonywane jest w dożylnej sedacji.  Cena ze znieczuleniem i wynosi 400 zł. Test na obecność bakterii Helicobacter Pylori  za dopłatą.
  • Kolonoskopia – badanie obejmujące całe jelito grube oraz końcowy odcinek jelita krętego. Wykonywane  w dożylnej sedacji oraz  w insuflacji dwutlenkiem węgla znacznie zmniejsza lub całkowicie znosi nieprzyjemne doznania pacjenta związane z procedurą. Wymagane jest odpowiednie przygotowanie na dzień przed badaniem, które j szczególłowo omawiamy podczas rejestracji.
  • Cena 500 zł.

Podczas badań endoskopowych wykorzystujemy technologię obrazowania wąskim pasmem światła i-scan, która skutecznie pozwala rozpoznać wczesne zmiany nowotworowe, w normalnym świetle praktycznie niewidoczne.

Obrazowanie światłem białym
Cyfrowe wzmocnienie obrazu
Cyfrowe obrazowanie wąskim spektrum światła
Optyczne obrazowanie wąskim spektrum światła

Uwaga!

  • Ze względu na leki sedacyjne podawane dożylnie podczas badania, pacjenci przed 12 godzin po badaniu nie mogą prowadzić pojazdów!
  • W Gabinecie dokonujemy płatności  gotówką , przelewem lub Blikiem . 

Konsultacje i zabiegi prowadzą:

x

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią SARS-CoV-2, pacjenci konsultowani w naszym Gabinecie oraz poddawani zabiegom, zobowiązani są przedstawić Unijny Certyfikat Covid (tzw „Paszport Covidowy”) lub ujemny test PCR w kierunku zakażenia SARS-CoV-2 (ważny 72h od chwili pobrania). W przeciwnym wypadku na koszt pacjenta (40,00 zł) pobrany będzie test antygenowy Abbott. W przypadku odmowy okazania w/w dokumentów, nie poddania się testowi antygenowemu czy w przypadku dodatniego wyniku testu Abbott, umówiona usługa nie będzie wykonana!

Dodatkowo, pacjenci wchodzą do gabinetu bez osób towarzyszących, poza przypadkami kiedy pomoc osób trzecich jest pacjentowi niezbędnie konieczna. Osoby towarzyszące proszone są o czasowy odbiór pacjentów.

Powyższe restrykcje są podyktowane narastającą ilością zakażeń Koronawirusem na terytorium RP i mają na celu ochronę naszych pacjentów oraz ich najbliższych.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Szczegóły

X