Badania i zabiegi endoskopowe

 1. Gastroskopia – w cenę badania wliczona jest premedykacja (znieczulenie dożylne). Bezpośredni test na obecność helicobacter pylori wykonywany zgodnie ze standardami na życzenie pacjenta z dopłatą.
 2. Kolonoskopia - badanie wykonywane jest w uśpieniu dożylnym. Procedura wykonywana jest przy użyciu insuflatora  dwutlenku węgla (CO 2), przez co staje się o wiele mniej nieprzyjemne po jego zakończeniu. Gaz wchłania się kilkakrotnie szybciej niż powietrze i dolegliwości jakie powstają po zakończeniu klasycznej kolonoskopii praktycznie nie istnieją.
 3. Polipektomia – wycinanie polipów żołądka i jelita grubego.
 4. Mukozektomia endoskopowa – usuwanie zmian płaskich i lekko wyniosłych w żołądku i jelicie grubym podejrzanych w kierunku zmian rakowych.

  Badania endoskopowe przewodu pokarmowego wykonywane są aparatami najwyższej generacji - obrazy w technice HD z uwzględnieniem obrazowania w wąskim paśmie światła (technika ta pozwala uwidocznić zmiany rakowe niewidoczne w normalnej technice endoskopowej oraz precyzyjnie je usunąć).

 5. ERCP, ECPW – cholangiopankreatografia wsteczna – procedura polegająca na diagnostyce oraz na usuwaniu przeszkód w odpływie żółci i soku trzustkowego, a także na ewakuacji kamieni ze światła przewodów żółciowych i trzustki.
 6. Poszerzanie przełyku techniką balonową i hegarową,
 7. Protezowanie przełyku stentami samorozprężalnymi
 8. Zakładanie przetok żołądkowo - jelitowych PEG
 9. Zabiegi paliatywne na drogach żółciowych umożliwiające pasaż żółciowy do jelita (przetoki) - stenty samorozprężalne
 10. Zabiegi paliatywne na jelicie grubym (protezowanie guzów stentami samorozprężalnymi umożliwiające życie bez "worka na brzuchu")
 11. Ablacja śluzówki wpustu w przełyku Barretta metodą HALO. Przełyk Barretta jest formą zapalenia błony śluzowej przełyku z towarzyszącą jej tzw. metaplazją jelitową (w przełyku spotyka się komórki jelita cienkiego) lub metaplazją z dysplazją - tj. gotowością do przemiany złośliwej (przejście w raka). Większość badaczy traktuje ten stan jako przedrakowy. Metoda Halo jest sposobem niszczenia patologicznej tkanki przełyku prądem o częstotliwości radiowej. SKUTECZNOŚĆ DOCHODZI DO 90% - więcej na stronie www.hammer.pl. Zobacz na czym polega leczenie przełyku Baretta.
 12. Implantacja balonów żołądkowych - system nieinwazynej redukcji masy ciała polegający na zmniejszeniu objętości żołądka przez wprowadzenie do jego światła, na okres 6 miesięcy "protezy" jaką jest sylikonowy balon wypełniony płynem lub powietrzem. Dysponujemy implantami rosyjskimi, argentyńskimi, brazylijskimi, francuskimi oraz klasykami metody - balonami USA firmy Allergan. Ceny proponowane przez nas są najniższymi nie tylko w Polsce, ale zapewne w UE. Nie odbija się to absolutnie na jakości procedury. Zabiegi wykonujemy od początku 2003 r i od tej pory nie zaistniały żadne skargi na tę działalność
 13. Przeszczep kałowy - implantacja materiału biolgicznego, jakim jest ludzki kał bezpośrednio do światła jelita.

Masz pytania? zadzwoń: +48 601 305 221

Powrót

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Szczegóły

X